„Sport life“ ве води на ЕУРО 2020 во ракомет!

Од:

Започна акцијата на Sport Life „Навиваме заедно“. Играчите на Sport Life ќе се натпреваруваат за пакет-аранжман за двајца во Виена на Европското првенство во ракомет (мажи) – ЕУРО 2020.

„Сè е подготвено да навиваме заедно за нашата ракометна репрезентација директно на трибините на Европското првенство во ракомет. Тројцата прворангирани играчи со највисоки погодени вкупни коефициенти во периодот на акцијата добиваат пакет-аранжман за две лица на Европското првенство во ракомет во Австрија со вклучен автобуски превоз, сместување во хотел со 3*, 4 ноќевања со појадок и обезбедени влезници за сите натпревари од групната фаза на македонската репрезентација.“

Акцијата важи за тикети со една комбинација, тикети во живо и микс тикети, уплатени со приложена Sport Life клуб-картичка, во периодот од 29 ноември до 26 декември 2019 г.

Повеќе информации за акцијата „Навиваме заедно“ како и водечките коефициенти можете да ги видите на веб страницата на Sport Life.

ПР Текст

Би можело да ве интересира

Најдобриот играч член на СЛ клубот ќе се поднови со автомобил!

Ана Ололовска

Двајца „мајстори“ со два тикети од 20 денари му лапнаа 2,7 милиони на „Sport Life“!

Ана Ололовска

Победникот на финалето на „Типстер купот“ е од Кочани!

Ана Ололовска

Бонус до 400% во „Sport Life“!

Ана Ололовска

Голови за победа, голови за радост!

Ана Ололовска

Со „Спорт лајф“ на Светско во ракомет, фати највисок коефициент и спремај се за Германија

Наум Локоски