Бакнеж за насловна страна

Од:

По одличниот натпревар против Италија и освоената 3-та титула по ред на големите фудбалски натпреварувања, шпанскиот репрезентативец Фабрегас доби бакнеж за насловна страна. 

Би можело да ве интересира

ВИДЕО: Жедната страна на ЕУРО 2012

Ана Ололовска

Балотели заслужува неколку шлаканици

Ана Ололовска

Шпанскиот крал ги пречека европските шампиони

Ана Ололовска

Пред натпреварот со Германија, Балотели ја чул најдобрата вест во животот!

Ана Ололовска

ФОТО: Како се славеше победата на Шпанија

Ана Ололовска

Шпанија е европски шампион, ја декласираше Италија во финалето!

Емир Латифовиќ

Leave a Comment

four + nine =