Скандал во Србија: Медицинска сестра снима жени за време на операција и емитува во живо на мрежите

Од:

Медицинска сестра од ГАК „Народен фронт“ во Белград, која на социјалните мрежи се претставува како Јелена, прави скандалозни видеа од операционата сала и ги шири на социјалните мрежи.

Таа дури и емитува „во живо“. Таа однапред ги информирала своите следбеници за времето на емитувањето и ги замоли да и поставуваат прашања.

На видеата и сликите кои ги објави може да се забележат полуголи жени, на една од нив дури и ги покажува градите.

Од управата на ГАК „Народен фронт“ засега не соопштуваат ништо за овој случај.

Би можело да ве интересира

Се запали воз во Белград

Горан Наумовски

Џејми Оливер отвори ресторан во Белград: Познати и цените

Предраг Петровиќ

Пукање во Белград, повреденото момче не и кажува на полицијата кој го нападнал

Маж од Белград на сила принудувал девојка да скокнат заедно од зграда

Горан Наумовски

Пијан маж во Белград со нож и секира им се заканувал на сопругата и на синот

ВИДЕО: Во Белград ќе има нови избори

Катерина Ѓуровски