Пет часа доктори отстранувале вибратор од пациент во Подгорица

Од:

Докторите во Клиничкиот центар во Подгорица, Црна Гора пет часа од неименуван Црногорец отстранувале вибратор, објавува хрватскиот портал 24сата.хр.

Пациентот во болницата го донела неговата сопруга

И за да бидат маките и срамот поголеми за неименуваниот црногорец, целиот зафат, еден од медицинскиот персонал го снимил со мобилен телефон, па веста брзо се проширила на интернет.

Ова предизвикало шок и скандал во Подгорица.

 

 

Би можело да ве интересира

Страотна сообраќајка во Црна Гора: Тројца млади загинаа, двајца се тешко повредени

Катерина Ѓуровски

(ВИДЕО) Трагедија во Бар: пожар однесе четири жртви, две се малолетни

Уапсен e Црногорец кој сакал на улица да ја убие сопругата

Пензиониран полицаец во Подгорица си ги уби синот и сопругата па се самоуби

(ВИДЕО) Го фрли крстот, па откако го верниците го фатија, влезе во езерото: Црногорски свештеник хит на социјалните мрежи

А1он

Срушена е куќата на масовниот убиец Вук Бориловиќ од Црна Гора

А1он