ВИДЕО: Едноставна илузија – рецепт за Твитер-хит

Од:

Тинејџерката Тони Парено стана вирален хит со својот трик на Твитер. Многу од нејзините следачи сметаат дека нејзиното видео е или илузија или монтажа, па тоа беше масовно споделувано.

Имено, во еден миг на снимката, во кулминацијата на трикот, се чини како да девојката со едната рака минува низ другата како низ воздух. Оние со поостар вид го провалија трикот и забележаа дека не е така.

Би можело да ве интересира

ВИДЕО: Сред натпревар фудбалерите легнаа на теренот и од страв не сакаа да станат

Татјана Ташкова

Осумгодишник заработи 26 милиони долари во 2019 година

Татјана Ташкова

ВИДЕО: Мис Нигерија со својата реакција ги инспирира жените ширум светот

Татјана Ташкова

Како едно бебе заврши на суд заради долг од 13.000 евра?

Татјана Ташкова

ВИДЕО: Пијан ракун ги забавуваше посетителите на Божиќен панаѓур во Германија

Татјана Ташкова

Изнајмете „сестра“ за 135 долари: Клиентите ги бираат изгледот и локацијата

Татјана Ташкова