Порано беше секс бомба, сега непрепознатлива

Од:

Таа е една од ретките актерки која никогаш не се свртела кон естетските процедури.

Шерон Стоун е позната филмска актерка и поранешен модел, а скрши многу срца со својот несомнено добар изглед и сексипилност.

Но, како изгледа Шерон денес на 65 години?

Сликата направена на аеродромот во Милано, каде Шерон за многумина беше непрепознатлива со изразот на лицето, а повеќето не би ја вброиле во топ 10.

Имено, се чини дека Шерон се однесува исклучиво во склад со годините, а притоа се чувствува многу удобно во својата кожа.

Кога станува збор за облеката, таа верува во удобноста и изборот на облека што одговара на нејзината фигура и личност.

Шерон Стоун е една од ретките актерки која никогаш не се свртела кон естетски зафати кои значително би го подобриле нејзиниот изглед, а тврди дека не може да изброи колку лекари и понудиле лифтинг.

Би можело да ве интересира

ВИДЕО: Шерон Стоун и го честиташе роденденот на Северина-пејачката остана без зборови

Шерон Стоун присуствува на ревија на „Долче и Габана“ во Италија

Шерон Стоун го покажа новото момче, рапер, 38 години помлад од неа

Катерина Ѓуровски

Шерон Стоун: По мозочниот удар три години не можев да си го напишам сопственото име

Наум Локоски