На Вујановиќ му беше здодевно на Самитот?

Од:

Додека траела завршната прес-конференција, на 10. Самит на УНЕСКО на шефовите на Југоисточна Европа, претседателот на Црна Гора, Филип Вујановиќ, стоел на страна и „ги забавувал“ бројните репортери, правејќи разни гримаси.

[nggallery id=70]

Би можело да ве интересира

Страотна сообраќајка во Црна Гора: Тројца млади загинаа, двајца се тешко повредени

Катерина Ѓуровски

(ВИДЕО) Трагедија во Бар: пожар однесе четири жртви, две се малолетни

Уапсен e Црногорец кој сакал на улица да ја убие сопругата

Пензиониран полицаец во Подгорица си ги уби синот и сопругата па се самоуби

(ВИДЕО) Го фрли крстот, па откако го верниците го фатија, влезе во езерото: Црногорски свештеник хит на социјалните мрежи

А1он

Срушена е куќата на масовниот убиец Вук Бориловиќ од Црна Гора

А1он