Бијонсе роди близнаци

Од:

Познатата американска пејачка Бијонсе роди близнаци, јавија светски медиуми.

dobivaj vesti na viber

Засега не се познати имињата на децата и полот, а нема потврда за вест ниту од претставници на пејачката.

Списанието „Пипл“ објави дека пејачката и нејзиниот сопруг, раперот Џеј Зи се пресреќни и веќе почнале да им ја кажуваат веста на своите роднини и најблиски пријатели. Тие веќе ја имаат пет годишната ќерка Блу Ајви.

Во февруари Бијонсе објави фотографија на Инстаграм” на која се гледаше дека е бремена. Тогаш таа соопшти дека очекува близнаци.

Би можело да ве интересира

(ВИДЕО) Бијонсе разочара со новата песна: „Очај, евтино“

Предраг Петровиќ

Бијонсе имаше настап на индиска милијардерска свадба

Ана Ололовска

Бијонсе и Опра Винфри собираат помош за жртвите од ураганот Харви

Наум Локоски