ЖИВО: Заев ја објавува 5. бомба

Од:

Во 14 часот лидерот на СДСМ Зоран Заев на прес-конференција ја објавува 5-тата бомба.

Следете ја директно прес конференцијата на СДСМ со старт во 14 часот.

Освен на страната на А1он на видеото подолу, прес конференцијата ќе може во живо да се следи и на интернет страницата на СДСМ (http://sdsm.org.mk/).

Би можело да ве интересира

42 илјади евра ќе му плати државата на Верушевски зашто бил неосновано притворен

Васко Маглешов

(ВИДЕО) Судот со двојни аршини: За „Пуч“ дозволи, за 27 април обвинението се оценува без јавноста

Васко Маглешов

Верушевски за душевна болка бара 71 илјади евра од државата зашто бил неосновано уапсен и притворен

Васко Маглешов

ВИДЕО: Ако не чуле обвинителите досега, еве сега нека истражат кој нè местел во „Пуч“, повика Заев

Васко Маглешов

Издаден налог за апсење на уште 122 воени лица поради неуспешниот обид за пуч во Турција

СЈО нема кривично да го гони Звонко Костовски во предметот „Пуч“

Наум Локоски

Leave a Comment

8 − two =