Tвитер: Киселиот лик на Боркица многу кажува за празните зборови на #Ж

Од:

Еве како Твитер заедницата коментира за собирот во „Борис Трајковски“ и говорот на премиерот Никола Груевски:

Би можело да ве интересира

Основачот на Твитер сега има нова социјална мрежа

Падна Твитер

Твитер најави олеснување на забраната за политичко рекламирање

Податоците на 400 милиони корисници на Твитер се продаваат на црниот пазар

Горан Наумовски

Маск не објави дека се повлекува од функцијата: Би можеле да гласаат само автентични Твитер профили

А1он

Твитерџиите гласаа Маск да го напушти Твитер

А1он