Тепачка во Аеродром за паркинг

Од:

Четириесет и четиригодишен скопјанец во полицијата пријавил дека бил нападнат поради паркинг во Аеродром.

„На 8.11.2022, во 22.58 часот, во Полициската станица Аеродром, Г. П. (44) од Скопје пријавил дека околу 22.55 часот, на паркинг на подрачјето на Аеродром, по претходно недоразбирање за паркинг, бил физички нападнат од Д. Т.“, соопшти МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Би можело да ве интересира

Тепачка во Одделението за урбанизам во општина Ресен, уапсен е насилникот

Маж од Кичево ја истепа сопругата и малолетниот внук

Горан Наумовски

ВИДЕО: Гол бегаше од балконот на петтиот кат, а потоа гневните соседи го начекаа да го тепаат

Предраг Петровиќ

Инцидент во Струмица: Двајца насилници истепаa средношколец

(ВИДЕО) Крвави образи и скршени очила во тепачката на бугарските пратеници: Се клоцаат и се нарекуват гниди

Орце Костов

Поради меѓусебно недоразбирање: Скопјанка истепа две години постара сограѓанка

Горан Наумовски