Стружанец ги истепал мајка му и сопругата

Од:

Триесет и едногодишен маж од струшко физички ги нападнал својата мајка и сопругата во нивниот семеен дом, информираат од МВР.

Според полицискиот билтен, неговата сопруга го пријавила случајот во ОВР Струга.

Тој веднаш бил приведен во полициска станица, а по целосно документирање на случајот, против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Би можело да ве интересира

Гостиварец ја удрил сопругата, па сакал да си го нападне таткото

Уапсен познат хирург од ВМА – ја тепал женаму со сукало, давел со сајла и уринирал врз неа

А1он

Со нога шутирал бремена девојка во петти месец во стомак, па ја претепал и давел: Насилник од Србија доби притвор

А1он

Потврдена слободата на велешанката Пале, која го усмрти насилниот партнер додека ја давел

Кристијан Ландов

ВМРО-ДПМНЕ: По чија волја се поставува споменик на туѓа држава во Струга

Хорор во Крушевац: Насилник си ги претепал родителите со раце, нозе и срп

А1он