Скопјанец ги истепал сопругата и синот

Од:

Семејно насилство се случило во дом на подрачјето на Бит Пазар. Полицијата извести дека скопјанец ги нападнал својата сопруга и нивниот син.

Четириесет и едногодишната жена вчера во полицијата го пријавила насилството.

Според пријавата, прво таа била напдната од сопругот, а потоа и нивниот 18-годишен син.

Од полицијата велат дека преземаат мерки за расчистување на случајот.

Би можело да ве интересира

Малолетник од Скопје си ја истепал мајката

24-годишен скопјанец ја истепал невенчаната сопруга

Maж си ја истепал сопругата на Бит Пазар

Ќерка ја истепала мајка си на работно место во Тетово

Жител на Струшко нападнат од поранешната сопруга

Го нападнал својот татко, искршил врата и автомобил, па завршил во болница