70-годишен тетовец ја нападнал две години помладата сопруга

Од:

Шеесет и осумгодишна тетовка вчера во 18.30 часот во СВР Тетово пријавила дека нејзиниот сопруг А.Б.(70) физички ја нападнал. Според пријавеното, во нападот А.Б. користел и тврд предмет.

dobivaj vesti na viber

Случајот е расчистен и против пријавениот А.Б. ќе следува соодветен поднесок.

Би можело да ве интересира

Скопјанка го нападнала својот 91-годишен татко

Србинка го претепала од сопругот во Будва

Ќерката на жената од Неготино која почина откако партнерот ја претепа: Цели два часа се изживувал па викнал Итна помош

Скопјанец крвнички ја тепал девојката и не ја пуштал со денови да излезе надвор

Горан Наумовски

Тепачка во Шуто Оризари, брат си ја истепал сестрата, со нож го ранил зетот

Горан Наумовски

Кавадарчанец со нож ја нападнал сопругата, а потоа се самоповредил