Нападнати малолетници во Драчево

Од:

Вчера по полноќ во Полициската станица во Драчево татко пријавил дека неговиот син на возраст од седумнаесет години бил нападнат од страна на три лица.

Истовремено, татко на друго малолетно лице пријавил дека во истото место и време, физички бил нападнат неговиот син од страна на едно лице.

Од МВР велат дека се работи на целосно расчистување на случајот.

Би можело да ве интересира

ВИДЕО: Средношколци направија хаос во автобус, па следуваше тепачка со патници

Предраг Петровиќ

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Го начекаа во сауна, популарниот рапер брутално претепан

Предраг Петровиќ

(ВИДЕО) Еден човек загина во масовна тепачка со секири и мотики на пазар во Бугарија

Горан Наумовски

(ВИДЕО) Борец спречи киднапирање на дете со неверојатна реакција: Го врза киднаперот во јазол

Предраг Петровиќ

(ВИДЕО) Масовна тепачка на погреб: Се степаа две групи на роднини

Горан Наумовски

„Најнесреќната“ жена на светот: Ја претепал бездомник, и бил дијагностициран тумор, а потоа ја удрил автомобил

Предраг Петровиќ