Млад маж пронајден починат кај депонијата во Неготино

Од:

Во близина на неготинското село Дуброво, кај градската депонија Неготино, синоќа околу 22 часот полициски службеници од Полициската станица за граничен надзор Михајлово, пронашле тело на починато машко лице, на возраст од 25 до 35 години, информираа денеска од СВР Велес.

dobivaj vesti na viber

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство, а по наредба на јавен обвинител, телото било дадено на обдукција.

Бил извршен увид на лице место.

Би можело да ве интересира

Ќерката на жената од Неготино која почина откако партнерот ја претепа: Цели два часа се изживувал па викнал Итна помош

До денес поднесени се над 50 барања за проценка на штети од невремето во Неготино

(ВИДЕО) На Маричиќ не му било пријатно кога слушнал како е исвиркан македонскиот јазик на фестивалот организиран од Груби

Катерина Павлова-Николовска

(ВИДЕО) Силно невреме во Неготино, оштетени куќи и поплави

Горан Наумовски

Големо невреме во Неготино

Скопјанец пронајден починат во својот дом