Мајка си го истепала синот, таткото ја пријавил во полиција

Од:

На 08.11.2022 во 21.00 часот во Полициската станица Ѓорче Петров, 32-годишен маж од Скопје пријавил дека неговата сопруга И.П., со која е во бракоразводна постапка, физички го нападнала нивниот малолетен син.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Би можело да ве интересира

Со нога шутирал бремена девојка во петти месец во стомак, па ја претепал и давел: Насилник од Србија доби притвор

А1он

Потврдена слободата на велешанката Пале, која го усмрти насилниот партнер додека ја давел

Кристијан Ландов

Хорор во Крушевац: Насилник си ги претепал родителите со раце, нозе и срп

А1он

Скопјанец со нож ја нападнал сопругата

Горан Наумовски

15 години затвор за неготинецот кој крвнички до смрт ја претепа партнерката

Катерина Павлова-Николовска

Ќерката на жената од Неготино што партнерот ја претепа до смрт: Ја уби мајка ми, а сега го прават непресметлив за да добие помала казна