Кумановец се обидел да силува познаничка

Од:

Во полициска станица на подрачјето на СВР Куманово денеска бил извршен службен разговор со Н.В.(47) од кумановско.

Тој е посочен од страна на 49-годишна жена, според која на 21.9.2023 во Куманово се обидел да изврши обљуба врз неа.

По целосно расчистување на случајот ќе следува соодветен поднесок, велат од МВР.

Би можело да ве интересира

Очув од Делчево осомничен за силување на 15-годишно девојче

Горан Наумовски

Момче од Берово сакал да обљуби малолетничка

Горан Наумовски

Скопјанка го обвинила љубовникот дека и го обљубил синот

Притвор за момче од Прилепско поради обљуба на малолетничка

Ограбена странска државјанка, разбојникот се обидел и да ја обљуби

Тетовец намавувал на обљуба малолетничка од Косово

Горан Наумовски