Гостиварец ја удрил сопругата, па сакал да си го нападне таткото

Од:

СВР Тетово поднесе кривична пријава против Џ.А.(41) од село Форино, гостиварско, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „телесна повреда“.

На 04.11.2022 во семејната куќа, по вербална расправија, пријавениот физички ја нападнал неговата сопруга, а се обидел да го нападне и неговиот татко.

Би можело да ве интересира

Уапсен познат хирург од ВМА – ја тепал женаму со сукало, давел со сајла и уринирал врз неа

А1он

Со нога шутирал бремена девојка во петти месец во стомак, па ја претепал и давел: Насилник од Србија доби притвор

А1он

Потврдена слободата на велешанката Пале, која го усмрти насилниот партнер додека ја давел

Кристијан Ландов

Хорор во Крушевац: Насилник си ги претепал родителите со раце, нозе и срп

А1он

Скопјанец со нож ја нападнал сопругата

Горан Наумовски

15 години затвор за неготинецот кој крвнички до смрт ја претепа партнерката

Катерина Павлова-Николовска