Четворица мажи се истепале во центарот на Скопје

Од:

Полицијата извести дека ноќеска во 1.25 часот во СВР Скопје било пријавено дека на подрачјето на Центар, по претходна вербална расправија, бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу 36-годишниот Ф.К. од една страна и 49-годишниот А.Е., 44-годишниот Е.Е. и 26-годишниот А.М. од друга страна, сите од Скопје, при што бил употребен и стаклен предмет, извести МВР.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Би можело да ве интересира

Со автомобил удрил во маса на која седела жена и нејзиното семејство, потоа настанала тепачка

МВР: Се истепале вработени во здравствена установа во Скопје

(ВИДЕО) Хаос во Цетиње: Се степаа пратениците во црногорското Собрание

Горан Наумовски

Сопственик на кафeана претепал музичар, па му го оштетил и музичкиот инструмент

Тројца мажи се истепале во Кисела Вода

Тепачка во Гази Баба: Момче се пресметало со неговите баба и тетка

А1он