28-годишно момче почина од струен удар

Од:

МВР извести дека пред два дена во 15 часот во СВР Скопје, било пријавено дека во објект во село Маркова Сушица, скопско бил пронајден починат М.Д.(28) од скопското село Елово.

По извршена обдукција, констатирано е дека лицето починало од струен удар.

Би можело да ве интересира

Почина О. Џ. Симпсон

Горан Наумовски

Почина Слаѓана Милошевиќ

Катерина Ѓуровски

Почина Мирко Попов

Катерина Ѓуровски

Почина академик Јордан Поп-Јорданов

Горан Наумовски

Почина креаторот на манга стрипот „Dragon Ball“

Почина бодибилдерот Мирко Петровски

Катерина Ѓуровски