ВИДЕО: Вилијам и Кејт „побегнаа“ во прашума

Од:

Кралската двојка, Принцот Вилијам и неговата сопруга Кејт, војвотката од Кембриџ, после скандалот со објавувањето на разголените фотографии во списанието „Closer“, најдоа мир на Борнео во густата прашума. Нормално секој нивни чекор го пратеа камерите, овојпат официјални, а не папараци како во Франција.

Би можело да ве интересира

По тешката операција, принцезата од Велс замина на одмор за закрепнување

А1он

Кејт Мидлтон имала операција на абдоменот

Кејт Мидлтон блескаше како полковник на ирската гарда, а принцот Вилијам призна: „Повторно нема да можам да пијам половина литар пиво“

Чарлс и Вилијам немаат коментар за книгата на Хари

ВИДЕО: Жена од Северна Ирска и се обрати на Кејт Мидлтон: Оди си во својата земја, Ирска им припаѓа на Ирците

А1он

(ВИДЕО) Кејт Мидлтон ги откри потресните зборови на принцот Луис по смртта на кралицата