Таткото кој брутално ја претепа ќерка си на тренинг е во притвор

Од:

Кинескиот државјанин В.Л.(50) е приведен во Белград, на тениските терени во Бањица, по брзата акција на белградската полиција, поради сомнение за семејно насилство.

На социјалните мрежи се појави видео од бруталното насилство на таткото врз неговата ќерка и ја згрози јавноста. Ќерката има само 14 години.

Како што може да се види на споменатата снимка, таткото прво ја удира ќерка си со нога, а потоа ја удира со рака. Тој продолжил да ја клоца додека девојката лежела неподвижно на нечистотијата.

Видеото предизвика лавина од коментари.

Би можело да ве интересира

Во Белград: Две лица се избодени со нож, жена е повредена во пожар

(ВИДЕО) 14 лица се повредени во судир на возови во тунел во Белград

Горан Наумовски

Белградското обвинителство бара притвор за еден од тепачите на генералот Чаѓеновиќ

(ВИДЕО) Потресни сцени на одбележувањето на трагедијата во „Рибникар“: Луѓето чекаат во редици да им оддадат почит на убиените деца

А1он

Една година од масакрот во Рибникар: „Ме смируваа врисоците на децата“, рекло момчето кое уби девет ученици и наставник

А1он

Почнуваат градежните работи на Националниот фудбалски стадион во Сурчин

Предраг Петровиќ