zaprosuvanje

Магазин

(ВИДЕО) Хари Стајлс го прекина концертот поради еден пар: Дали сте сигурни дека сте подготвени?

А1он
Британскиот музичар Хари Стајлс настапи на Филипините во рамките на својата светска турнеја кога во еден момент беше прекинат од смешен транспарент на една обожавателка.