ukradeni

Македонија

Претреси во Скопје, пронајдена дрога и украдени предмети, приведени две лица

А1он
На 31.8.2022 во 19.45 и 22 часот, полициски службеници од Единицата за внатрешни работи-Одделение за внатрешни работи Аеродром и Драчево ги лишиле од слобода М.Ж.(19)