ubistvo ribnikar

Регион

Запленет автомобилот на мајката на момчето убиец од „Рибникар“.

А1он
Извршителите го запленија автомобилот на Милјана Кецмановиќ, мајката на момчето кое лани го изврши масакрот во основното училиште „Владислав Рибникар“, против која се водат пет
Регион

(ВИДЕО) Потресни сцени на одбележувањето на трагедијата во „Рибникар“: Луѓето чекаат во редици да им оддадат почит на убиените деца

А1он
Голем број граѓани, пријатели и роднини на убиените деца од основното училиште „Владислав Рибникар“ се собраа точно во 8 часот и 40 минути за да
Регион

Една година од масакрот во Рибникар: „Ме смируваа врисоците на децата“, рекло момчето кое уби девет ученици и наставник

А1он
Помина точно една година од масовното убиство што го изврши тринаесетгодишниот К.К., кој застрела девет свои врсници и училишен чувар во едно белградско училиште, а
Регион

Нов инцидент во „Рибникар“ во Белград: ученик донел нож, одведен е во полиција

А1он
Училишниот полицаец на основното училиште „Владислав Рибникар“ пронашол нож во ранецот на еден од учениците јавуваат српските медиуми. Според информациите во училиштето немало никакви инциденти.
Регион

„Го прашав дали знае дека го убил мојот син“: Мајка на убиеното момче во „Рибникар„ првпат зборува за рочиштето

А1он
Се ближи судењето на родителите на момчето убиец кое на 3 мај уби девет деца и училишниот чувар во основното училиште „Владислав Рибникар“ во Врачар.
Регион

Стрелајте ме само оставете ми го семејството на раат-таткото на детето убиец од Рибникар не смета дека е виновен

А1он
Се ближи судењето на родителите на момчето убиец кое на 3 мај уби девет деца и училишен чувар во основното училиште „Владислав Рибникар“ во Врачар,