kosta kecmanovic

Регион

Таткото и мајката на убиецот од Врачар се изјаснија за невини за обвиненијата

А1он
Мајката и таткото на момчето Коста К. кое на 3 мај минатата година уби девет деца и чуварот на училиштето во основното училиште „Владислав Рибникар“,
Регион

Утре почнува судењето на родителите на Коста кој изврши масовно убиство во училиштето „Владислав Рибникар“

А1он
Во Вишиот суд во Белград утре почнува судењето на родителите на Коста Кецмановиќ, кој во мај минатата година уби девет ученици и еден член на
Регион

Заврши испрашувањето на момчето убиец: Одговараше пред родителите на жртвите

А1он
Штотуку заврши сослушувањето на момчето убиец кое на 3 мај уби девет врсници и обезбедувач во основното училиште „Владислав Рибникар“. Aдвокатите кои ги застапуваат семејствата
Регион

Пет прашања на кои денеска ќе одговори момчето убиец – ќе се реши ли клучната мистерија?

А1он
Момчето убиец (14), осомничено за масакрот во ОУ „Владислав Рибникар“, по наредба на Вишото јавно обвинителство во моментов е на распит на Клиниката за неврологија