super boul

Магазин

Ријана одби да настапи на „Супер Боул“ и го поддржа Каперник

А1он
Поп-ѕвездата Ријана одби да биде главен изведувач на музичкиот спектакл, што традиционално се одржува на полувремето на „Супер Боул“, изразувајќи му на тој начин поддршка