slon

Магазин

ВИДЕО: Ги спаси сендвичот од детето-семејство на одмор нападнато од слон

А1он
Едно семејство доживеало страшно искуство додека биле на одмор во Шри Ланка. Див слон ги скршил стаклата на нивното комбе барајќи храна, пишува Би-би-си. На