sasa baron koen

Магазин

ВИДЕО: Саша Барон Коен упаѓа на крајнодесничарски собир во САД

А1он
Познатиот британски комичар Саша Барон Коен упадна на собир на крајни десничари во Вашингтон, маскиран, и отпеа расистичка песна за Барак Обама, Хилари Клинтон, Ентони
Магазин

Откажан новиот филм на Саша Барон Коен

А1он
Новиот филм со контроверзниот британски комичар Саша Барон Коен, под работен наслов „Судењето на чикашките седуммина“ е откажан, неофицијално – поради недостиг на финансии. Проектот