rani

Македонија

Момче од Кавадарци со две убодни рани од нож пренесено на клиника во Скопје

А1он
Момче од Кавадарци со две убодни рани од нож е пренесено на клиника во Скопје. Д-р Ратко Грков од Итната медицинска помош во Кавадарци потврдuva