propan

Uncategorized

Три цистерни со пропан се излизгаа во Суботица, пожарникарите на терен

А1он
Три вагони излетале од шините во Суботица, но плинот не протекува и местото е безбедно, а пожарникари се на терен, јавува РТС. Се бара начин