povredena

Македонија

Тешко повредена жена во автобус на ЈСП: Била фатена од врата, паднала, па завршила во болница

А1он
Скопската полиција денеска извести дека вчера во автобус на ЈСП е повредена жена. „Вчера во 10.20 часот во СВР Скопје било пријавено дека на булеварот