policija mvr

Македонија

Над 200 возачи казнети само во Скопје: Mинувале на црвено, возеле брзо во алхохолизирана состојба

А1он
Нови засилени контроли ширум Македонија од страна на полицијата. Министерството за внатрешни работи извести дека вчера само на територијата на град Скопје изречени се вкупно