neptun

Економија

Сертификат „ФЕР со потрошувачот“ за Нептун Македонија

А1он
НЕПТУН Македонија се стекна со сертификатот „ФЕР со потрошувачот“ кој го доделува Организацијата на потрошувачите на Македонија врз доброволна основа. Доделувањето на сертификатот претставува потврда
Македонија

Голема хуманитарна акција на „Нептун“ за поддршка на децата од СОС Детско село

А1он
Стратешко партнерство кое прераснува во соработка која се работи со многу љубов и посветеност резултира со многу детски насмевки, реалирани млади и дадена втора жанса
Економија

ОUTLET Денови во Нептун – Голема распродажба! Купете во Нептун со огромни ПОПУСТИ и до 60 рати на haPPy цени!

А1он
Во тек е OUTLET акција во сите Нептун продавници, голема РАСПРОДАЖБА на производи од сите категории за големи заштеди! #АЈДЕ до 31ви јануари во Нептун
Македонија

Донација на „Нептун“ Македонија за СОС Детско село: Година полна со насмевки

А1он
Да заокружиме една година со заеднички активности кои беа дел од соработката на НЕПТУН Македонија и СОС Детско село. Се дружевме на неформален начин, топ
Економија

„Нептун“ ќе воведе многу новини на пазарот со револуционерната петгодишна стратегија

А1он
На уникатниот корпорациски настан Reinvented, претставници на „Нептун“ пред вработените викендов ги презентираа успесите на компанијата изминатава година. Присутните, исто така, имаа прилика да слушнат