neptun

Македонија

Голема хуманитарна акција на „Нептун“ за поддршка на децата од СОС Детско село

А1он
Стратешко партнерство кое прераснува во соработка која се работи со многу љубов и посветеност резултира со многу детски насмевки, реалирани млади и дадена втора жанса
Економија

ОUTLET Денови во Нептун – Голема распродажба! Купете во Нептун со огромни ПОПУСТИ и до 60 рати на haPPy цени!

А1он
Во тек е OUTLET акција во сите Нептун продавници, голема РАСПРОДАЖБА на производи од сите категории за големи заштеди! #АЈДЕ до 31ви јануари во Нептун
Македонија

Донација на „Нептун“ Македонија за СОС Детско село: Година полна со насмевки

А1он
Да заокружиме една година со заеднички активности кои беа дел од соработката на НЕПТУН Македонија и СОС Детско село. Се дружевме на неформален начин, топ
Економија

„Нептун“ ќе воведе многу новини на пазарот со револуционерната петгодишна стратегија

А1он
На уникатниот корпорациски настан Reinvented, претставници на „Нептун“ пред вработените викендов ги презентираа успесите на компанијата изминатава година. Присутните, исто така, имаа прилика да слушнат
Македонија

Волонтерска акција на вработени во Нептун Македонија: Ајде заедно да креираме подобро утре за сите деца!

А1он
Секој од нас може да направи промена, бидејќи волонтирањето и помагањето на другите е во сржта на секое човечко битие. Водени од оваа мисла вработените
Економија

НЕПТУН донаторска кампања по повод Светскиот ден на хуманоста

А1он
Како дел од стратешко партнерство помеѓу СОС Детско село и НЕПТУН Македонија „Заедно за повеќе насмевки“, почнувајќи од 03.08.2021 НЕПТУН организираше хуманитарна кампања “Заедно донираме