ljupco papazov

Македонија

Кривична пријава против градоначалникот на Кочани за „злоупотреба на службената положба и овластување“

А1он
Надворешната канцеларија за криминалистички работи Кочани до Основно јавно обвинителство Кочани денеска поднесе кривична пријава против Љ.П.(63) од Кочани, поради постоење на основи на сомнение