kruzen

Македонија

(ВИДЕО) Жителите во Кисела Вода пред бунт, Град Скопје со ѕид од над еден метар сака да затвори две улици

А1он
Жителите во скопска Кисела Вода од улиците Христо Татарчев 1 и 11 излегоа на протест поради одлуката на Град Скопје на новиот кружен тек со