koroman

Спорт

Короман доби забрана да и се приближува на поранешната девојка

А1он
Поради пријава дека под дејство на алкохол ја нападнал поранешната девојка А. М., обвинителството нареди апсење на поранешниот фудбалер Огњен Короман. Нему му било наредено