kim jong un

Магазин

Менито за самитот Трамп – Ким – говедски ребра и сингапурско слатко-кисело свинско месо

А1он
Бавно печени говедски ребра и слатко-кисело крцкаво свинско месо, меѓу другото, беа денеска на менито на работниот ручек на американскиот претседател Доналд Трамп и севернокорејскиот
Магазин

(ФОТО) Доналд Трамп и Ким Јонг Ун: Гледате дека сепак се согласуваме

А1он
Двојниците на американскиот и севернокорејскиот претседател, Доналд Трамп и Ким Јонг Ун предизвикаа огромно внимание на трибините за време на церемонијата на отворање на Зимските