kiki

Македонија

Кирацовски: Не знам кој е Кики, а Коки е веројатно Боки

Кристијан Ландов
Пратеникот Александар Кирацовски од СДСМ за „А1он“ вели дека не знае кој пратеник стои зад псевдонимот Кики, за кој новинарот Бранко Геровски пишуваше дека изнудувал