goran angelov

Македонија

Шилегов: Новиот в.д. директор на „Дрисла“ денеска ја презема функцијата

А1он
Новиот вршител на должност директор на „Дрисла“ денеска официјално ја презема функцијата, соопшти градоначалникот на Град Скопје Петре Шилегов. „Имав средба со поранешниот и сега