gogovski

Македонија

(ВИДЕО) Гоговски: Теарце заслужува подобар и просперитетен живот

А1он
Војо Гоговски, кандидатот за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата за Општина Теарце денеска на прес-конференција изјави дека Теарце заслужува подобар и просперитетен живот и дека