goce sedlovski

Спорт

Седлоски: Подготвени сме за предизвикот и веруваме во пласман во групите од КЛ

А1он
Македонскиот првак Шкупи ќе го пречека косовскиот тим Балкани утревечер (21 часот) на арената „Тодор Проески“ во Скопје во првиот дуел од плеј-офот за групна