enis bardi

Спорт

Барди отпадна, Младеновски и Стоилов дополнително повикани во македонската репрезентација

А1он
Енис Барди поради повреда не е во можност да биде дел од македонската фудбалска репрезентација за претстојните натпреварите од квалификациите за ЕУРО 2020. Селекторот Игор