fatime

Македонија

Одложена седницата на која требаше да се разговара за однесувањето на Јанева и Фетаи

А1он
Седницата на Советот на јавни обвинители на која требаше да се разговара за однесувањето на Катица Јанева и Фатиме Фетаи за време на рочиштето за