diu

Македонија

Си пуши и си ужива – запомнете го овој ден порача Груби

А1он
Фотографијата на која лидерот на ДУИ, Али Ахмети си ужива во пушењето на цигара, на Фејбук ја објави неговиот најблизок соработник, вицепремиерот Артан Груби. Под