berluskoni

Магазин

Берлускони: Не сум имал секс со Сабина Беган

А1он
Поранешниот италијански премиер Силвио Берлускони ги негираше тврдењата на германската старлета од босанско потекло,  Сабина Беган, дека носи дете од Берлускони. 38 годишната Беган, или
Магазин

Босанска старлета бремена од Берлускони?

А1он
Сабина Беган, германска старлета со потекло од Босна и Херцеговина, соопшти дека татко на нејзиното бебе е италијанскиот поранешен премиер Силвио Берлускони. Старлетата порано била