bad blue boyj

Регион

Четворица тешко повредени навивачи се во грчки затвор, АЕК не сака да објави снимки од стадионот

А1он
Во Грција истрагата продолжува откако 29-годишниот Михалис Кацурис беше убиен во судирите меѓу навивачите на Динамо и АЕК ноќта меѓу понеделникот кон вторникот. Информациите кои