ВИДЕО: Стриптиз на мраз, публиката во шок

Од:

Уметничкото лизгање отсекогаш го привлекувало вниманието на публиката, меѓутоа една лизгачка одлучила да го врати на големата сцена со интересен настап.

Иако многумина проценија дека на оваа точка не и беше местото на мраз, публиката со воодушевување го проследи настапот.

Една од најдобрите уметнички лизгачки на денешницата Елизавета Туктамишева направи мал скандал кога на прилично експлицитен начин ја соблече блузата…

Би можело да ве интересира

Меѓународен натпревар во уметничко лизгање во Скопје

Ана Ололовска

Утре во Скопје пристигнува Алексеи Мишин

Ана Ололовска

Втор ден и прогласување на победниците на натпреварот во уметничко лизгање„Skopje on Ice 2018“

Ана Ололовска

Меѓународен натпревар во уметничко лизгање „Skopje on Ice 2018“

Ана Ололовска

На 23 и 24 февруари во СРЦ „Борис Трајковски“ ќе се одржи вториот Национален и Меѓународен натпревар во уметничко лизгање

Ана Ололовска

Македонија со деби настап на Јуниорско Гран При во уметничко лизгање

Ана Ололовска